Prečo si najať svojho biznis kouča alebo mentora ?

3.6. 2020Michal0

Každý športovec má svoj sen a ten väčšinou býva dostať sa na vrchol vo svojej kariére, napríklad byť na majstrovstvách sveta alebo získať šancu na olympiáde bojovať o zlatú medailu. Očakávať, že to športovec dosiahne bez špičkového trénera je nemožné.

Ako vám bude nápomocný biznis kouč?

Rovnako ako hokejové družstvo vstupuje na štadión s tímom trénerov a realizačného tímu aby spoločne uplatnili stratégiu ako vyhrať nad súperom, tak aj preto aby počas zápasu dokázali motivovať a viesť hráčov za víťazstvom.

Bob Nardolli - biznis kouč

„Absolutne verím v to, že ľudia nikdy maximálne nevyužijú svoje kapacity, kým nemajú niekoho, kto by ich viedol.“

Bob Nardelli, bývalý prezident a riaditeľ Home Depot

Vo firmách sa do tejto úlohy dostávajú manažéri alebo riaditelia. V niektorých firmách už objavili čaro najať si profesionálnych interných alebo externých koučov a trénerov a v iných firmách ešte nie.

Chcete pomôcť svojej firme rásť? Najmite si biznis kouča, trénera a mentora. Využívajte ich ako firemnú skupinu majstrov, ktorá bude vaša konkurenčná  výhoda a pomôže vám získať ich znalosti pre rast spoločnosti. Podporujte svojich zamestnancov dosahovať vrcholové výkony, presne tak ako hokejové družstvo má  trénerov, ktorí pomáhajú tímu dosahovať víťazstvá. Získajte informácie a rozšírte vlastné znalosti ako sa stať výnimočný vodca a líder vo vašej organizácií.

Prečo funguje práca koučov, mentorov a trénerov?

„Inštruktori sú pre vedúcich pracovníkov a nie sú pre slabochov. Sú pre ľudí, ktorí ocenia jednoznačnú spätnú väzbu. Ak majú inštruktori jednu spoločnú vec, je to nemilosrdné orientovanie sa na výsledky.“

— Časopis FAST COMPANY —

P.S. Chcete objaviť vaše vlastné nápady a posunúť svoj biznis na vyšší level? Využite bezplatnú konzultáciu k službe biznis koučing & mentoring a dohodnite si nezáväzné stretnutie ešte dnes!

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov